"Moje zdrowie zależy ode mnie"
28.04.2019 sptrzeciewnica_2012 67
28.04.2019

Dnia 24 kwietnia 2019r. w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Trzeciewnicy odbyło się spotkanie na temat wpływu hałasu na zdrowie fizyczne i psychiczne człowieka , rozmawiano także  o sposobach walki z hałasem. Pogadankę wraz z prezentacją multimedialną przeprowadziła Pani Patrycja Machoń – pracownik Państwowej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nakle nad Notecią.

Jest to jedno z działań przewidzianych do realizacji w ramach projektu Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Trzeciewnica i Suchary pod nazwą „ Moje zdrowie zależy ode mnie”.

Planujemy także zorganizowanie spotkanie dla mieszkańców i społeczności szkolnej z dietetykiem w celu wsparcia programów propagujących prozdrowotny sposób odżywiania się, warsztaty kulinarne dla dzieci i młodzieży oraz jesienny festyn rodzinny , podczas którego będzie prowadzona akcja bezpłatnego badania słuchu.

Projekt zakończy cykl zajęć z gimnastyki przy muzyce relaksacyjnej.

Zadanie jest dofinansowane ze środków Powiatu Nakielskiego.